Meist

Hamere Stuudio on võluv käsitöökoda, kus vilditakse, õmmeldakse, kootakse kangastelgedel kangast ning viiakse läbi erinevaid koolitusi ja käsitöötube. Hamere perenaine on rahvusliku käsitöö ja kutseõpetaja kutsega viltimisentusiast Merike Rammo, kes jagab oma teadmisi viltimistehnikate ja enamus tekstiil- ja puukäsitööde kohta.

See siin olen mina – igavene õppija, või nagu moodsal ajal öeldakse “ELUKESTEV ÕPPIJA”. Hetkel õpin viimast semestrit Tallinna Ülikoolis Kutsepedagoogika BA-l ja töötan Kopli Ametikoolis teist aastat käsitöö õpetajana.

2020 aasta augustis lõpetasin ametlikult lõpuks ka tekstiilkäsitöö eriala.

Varem lõpetasin siinses Kopli Ametikoolis rahvusliku puutöö erialal ja olin selle kooli esimene kõik viitega kutsekeskhariduse lõpetaja, ning mul oli au käia ka Presidendi roosiaias parimate lõpetajate vastuvõtul, koos Eveliga tekstiili erialalt.

Aga nüüdseks on mul juba oma käsitöö stuudio -nimigi olemas aastaid “Hamere Stuudio”, kus saan rahulikult oma viltimisi toimetada ja koolitusi korraldada. Saan seal (lisaks koolile) oma teadmisi ja oskusi lahkelt teistelegi edasi anda.