Tagasiside

Hamere Stuudio on võluv käsitöökoda, kus vilditakse, õmmeldakse, kootakse kangastelgedel kangast ning viiakse läbi erinevaid koolitusi ja käsitöötube. Hamere perenaine on rahvusliku käsitöö ja kutseõpetaja kutsega viltimisentusiast Merike Rammo, kes jagab oma teadmisi viltimistehnikate ja enamus tekstiil- ja puukäsitööde kohta.

Merike Rammo on suurepärane käsitööline. Ta oskab juhendada nii lapsi kui täiskasvanuid. Ta oskab hästi luua suhtlemisel kontakti.

Merike Rammo on heatahtlik, avatud ja lahendustele orienteeritud. Ta oskab otsida ja leida erinevatele probleemidele lahendusi. Ta on alati toetav ja positiivne. M. Rammo tööd on alati eesmärgistatud ja ta on võimeline töötama väga intensiivselt. Ta on peensusteni täpne ja korrektne.

Olemuselt on Merike siiras, aus ja avameelne. Merike Rammol on head meeskonnatöö oskused. Kui Merike võtab mingi kohustuse, teostab ta seda kohusetundlikult.

Kõige suurem huvi on tal viltimise vastu. Ta valdab nii märgviltimist kui kuivviltimist. Pidevalt täiendab oma oskusi erinevaid viltimistehnikaid õppides. Küll ise ennast koolitades ja uusi tehnikaid proovides ja ka koolitustel osaledes. Tema kaunid viltimistööd ja tema tehtud käsitöö kaunistavad mitmeid kodusid.

Soovitan Merike Rammot, kui suurepärast käsitöölist ning suhtlemis- ja meeskonnatööoskustega inimest.

Pelgulinna Gümnaasium

Karmen.Onton@pelgulinna.edu.ee

Soovin Teid tänada.

Mul on olnud võimalus osta Telliskivi väikeselt jõululaadalt Teie vilditud susse ja salle.

Need on imelised.

Meeldib väga korralik töö, värvivalik ja muinasjutulised kaunistused – neis on hinge ja ilu.

Ostan neid alati ja soovitan sõpradele.

Näpuosavust ja mõttelendu soovides,

Teie klient Ingrit