Tehtud tööd

Portfoolio

See siin olen mina – igavene õppija või nagu moodsal ajal öeldakse „ELUKESTEV ÕPPIJA“. Hetkel õpin esimest aastat Kutseõpetaja MA-d Kaasava hariduse spetsialiteediga ja töötan Tallinna Kopli Ametikoolis viiendat aastat puukäsitöö kutseõpetajana. Lisaks õpin Tallinna Rahvaülikoolis juurde kangakudumist ja toimetan siin Paljassaares oma Hamere Stuudios juba alates 01.11.2021.

Õhuline siidil sall

Mul juba pikka aega meeltes mõlkunud õhuline siidi peale tehtud lainetega sall. Selle jaoks oli algul vaja teha eelvilt - õhuke kiht viskoosi ja villa, see pilvekestena laduda, teha ...

Kevade ootuse sall

Mul on käsitööd tehes tekkinud palju erinevaid lõngu, nii naturaalseid kui ka kunstkiududest, soovisin neid kasutada ühes sallis - selline mõnus rohekates toonides kevad mandala sall ja nagu ikka ...

Jõulusall

Telliti jõuludeks käekoti, kleidi ja kingadega sobivat salli (hiljem ka mütsi tegin komplekti juurde), ülejäänus anti vabad käed.

Sallid-sallid

Suur sinakas sall, teostatud Natalja Andrejeva juhendamisel. Laotud 3 meriino kihis - risti ladumises, servad ühes suunas- et tekiks volangid.

Tehtud töötoad